رازهای موفقیت پیر امیدیار پولدارترین ایرانی جهان

ساخت وبلاگ
چکیده : رازهای موفقیت پیر امیدیار پولدارترین ایرانی جهان لطفا به این مطلب رای دهید [رای ها : 9 امتیاز : ... با عنوان : رازهای موفقیت پیر امیدیار پولدارترین ایرانی جهان بخوانید :

رازهای موفقیت پیر امیدیار پولدارترین ایرانی جهان


پولدارترین ایرانی جهان,پیر امیدیارپولدارترین ایرانی جهان,درباره پیر امیدیار
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 9 امتیاز : 4.3]

 

رازهای موفقیت پیر امیدیار

در ادامه ی مطالب مربوط به راههای موفقیت در کسب و کار مدیران و کارآفرینان بزرگ دنیا یا به عبارتی دیگر، کیمیاگران عصر، در این مطلب به سراغ پیر امیدیار بنیانگذار ایرانی تبار سایت eBay و ثروتمندترین مرد ایرانی رفته ایم که در مطلب قبل به زندگینامه پیر امیدیار پرداختیم.

امیدوارم این سری مطالب مربوط به راههای موفقیت در کسب و کار، کمکی باشد هر چند کوچک برای جوانان و بطور کلی عموم افراد برای راه اندازی و توسعه کسب و کارشان و ساخت یک بنیان فکری کارآفرینی برای کشور عزیزمان.

پیر امیدیار رئیس و مؤسس سایت ای بی “eBay”: اولین و معروف ترین وب گاه مخصوص حراج و خرید و فروش اینترنتی می باشد که تا آخر سال ۱۹۹۸، ۱/۲ میلیون عضو،۷۵۰ میلیون دلار حجم معاملات و حدود ۸ میلیون دلار سود به همراه داشت. حال بعد از گذشت حدود ۱7 سال شرکت بزرگی شده است با بیش از ۶۰۰۰ کارمند و میلیاردها دلار سهام؛ آن چه می خوانیم خلاصه ای است از تاریخچه ی E-Bay .

وقتی پیر امیدیار سایت eBay.com را به عنوان یک نوع سرگرمی راه اندازی نمود، فکرش را هم نمی کرد روزی صاحب بزرگ ترین بازار اینترنتی جهان شود که روزانه چهار میلیون حراج در آن صورت می گیرد، هر ۲۴ ساعت نیم میلیون گزینه برای خرید در آن وارد می شود و ارزشی معادل ده میلیارد دلار پیدا می کند.

ادامه مطلب
امیدیار,پولدارترین,...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : شنبه 13 آبان 1396 ساعت: 15:55