زندگینامه دونالد ترامپ – رئیس جمهور آمریکا

ساخت وبلاگ
چکیده : زندگینامه دونالد ترامپ – رئیس جمهور آمریکا لطفا به این مطلب رای دهید [رای ها : 39 امتیاز : 3.7] ... با عنوان : زندگینامه دونالد ترامپ – رئیس جمهور آمریکا بخوانید :

زندگینامه دونالد ترامپ – رئیس جمهور آمریکا


Trump Place,برج بین‌ المللی ترامپ,برج ترامپ‌ ورلد
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 39 امتیاز : 3.7]

    

بیوگرافی دونالد ترامپ ابر میلیاردر آمریکایی

در زندگی نامه دونالد ترامپ این گونه آمده است که: دونالد جان ترامپ Donald John Trump متولد ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶ ابرتاجر، نویسنده، سرمایه‌ گذار و مجری تلویزیون آمریکایی و از نامزدهای کسب کاندیداتوری حزب جمهوری‌ خواه برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا است. ترامپ رئیس هیئت مدیره و رئیس سازمان ترامپ و مؤسس تفریگاه‌ های ترامپ است. عملکرد ترامپ، تلاش‌ های او در زمینهٔ برندسازی و مسلک رک گویی او به وی کمک کرده تبدیل به یک ابرستاره شود، جایگاهی که با موفقیت ریلتی شوی کارآموز او در ان بی سی تقویت شده است.

درآمد سالیانه دونالد ترامپ : ۶۰ میلیون دلار
دارایی خالص دونالد ترامپ : 3.7 بیلیون (میلیارد) دلار آمریکا تا سال 2016

دونالد ترامپ فرزند فرد ترامپ، از ساختمان سازان نیویورک است. دونالد ترامپ در انتخاب حرفهٔ ساخت املاک شدیداً تحت تأثیر پدرش قرار داشت. دونالد ترامپ حین تحصیل در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا در شرکت پدرش کار می‌ کرد و پس از فارغ‌ التحصیلی در سال ۱۹۶۸ به آن پیوست. از سال ۱۹۷۱ کنترل شرکت را در دست گرفت و آن را به “سازمان ترامپ” تغییر نام داد. ترامپ از چهره‌ های مهم صنعت املاک و مستغلات آمریکا و ستاره‌ ای رسانه‌ ای است.

ادامه مطلب
زندگینامه,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : شنبه 13 آبان 1396 ساعت: 15:55