راه های شاد بودن در افراد پرمشغله

ساخت وبلاگ
چکیده : راه های شاد بودن در افراد پرمشغله لطفا به این مطلب رای دهید [رای ها : 11 امتیاز : 4.4]    راز ش... با عنوان : راه های شاد بودن در افراد پرمشغله بخوانید :

راه های شاد بودن در افراد پرمشغله


راز شاد بودن,راه های شاد بودن,راه هایی برای شاد شدن
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 11 امتیاز : 4.4]

  

راز شاد بودن افراد پرمشغله

منتظر دیگران نباشیم تا به ما لبخند بزنند. ما به آنها نشان دهیم چگونه این کار را انجام دهند. شاد بودن هنر است پس در مقابل دیگران گارد نگیریم. شاد بودن در زندگی و لبخند زدن به آن احتیاجی به مهارت و وقت ندارد. کافی است از این چند راه ساده استفاده کنیم.

به اطرافیان، لبخند بزنیم
منتظر دیگران نباشیم تا به ما لبخند بزنند. به آنها نشان دهیم چگونه این کار را انجام دهند. در مقابل دیگران گارد نگیریم. با اطرافیان خود راحت باشیم. از آنها تعریف کنیم. از عکس العمل آنها نترسیم. خودمان باشیم و به آنها فرصت دهیم با ما ارتباط برقرار کنند. هر چه ما بیشتر به دیگران لبخند بزنیم، آنها نیز بیشتر به ما لبخند خواهند زد. زندگی در شرایطی که همه اطرافیان مان با ما برخوردی خوب دارند و به ما روی خوش نشان می‌ دهند بسیار لذت بخش تر است.

فرض کنیم امروز یک روز بسیار عالی است
چنین فرض کنیم و مطمئن باشیم که همین طور هم خواهد شد. تحقیقات محققان نشان می‌ دهد هر چند ما تصور می‌ کنیم آن طور که فکر می‌ کنیم همانطور رفتار می‌ کنیم، اما در اکثر موارد عکس این موضوع صادق است، یعنی رفتار ما بر فکرمان تأثیر می‌ گذارد. داشتن رفتاری خوب منجر به افکار خوب و اتفاقات خوب می‌ شود.

ادامه مطلب
پرمشغله,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 13 آبان 1396 ساعت: 15:55