زندگینامه سالار کمانگر – مدیرعامل سابق Youtube

ساخت وبلاگ
چکیده : زندگینامه سالار کمانگر – مدیرعامل سابق Youtube لطفا به این مطلب رای دهید [رای ها : 8 امتیاز : 4.... با عنوان : زندگینامه سالار کمانگر – مدیرعامل سابق Youtube بخوانید :

زندگینامه سالار کمانگر – مدیرعامل سابق Youtube


درباره سالار کمانگر,زندگی سالار کمانگر,زندگینامه سالار کمانگر
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 8 امتیاز : 4.5]

 

درباره ی زندگی سالار کمانگر

سالار کمانگر کیست؟ یکی از جوانترین افرادی است که در شرکتی به بزرگی و عظمت گوگل توانسته به سمت های مدیریتی بالا از جمله مدیر عاملی یوتیوب دست یابد.

سالار کمانگر جوان که پس چاد هورلی مدیرعامل یوتیوب شد، متولد 1355 خورشیدی در تهران و یک ایرانی تبار موفق در میان نام های بزرگ دنیای فناوری می باشد.

تحصیلات سالار کمانگر جوان هیچ ربطی به شغل فعلی اش ندارد. سالار کمانگر فارغ التحصیل رشته بیولوژِژی از دانشگاه استمفورد است، اما حالا در دنیای پرطرفدار فناوری می درخشد.

سالار کمانگر مدیر عامل گوگل

سالار کمانگر 22 ساله بود که به گوگل راه یافت و از جمله کارمندان قدیمی این شرکت بزرگ به شمار می رود. سالار کمانگر 7 سال بعد و در حالی که هنوز به 30 سالگی نرسیده بود به یکی از کلیدی ترین و مهم ترین کارمندان گوگل تبدیل شد.

سالار کمانگر در سال 1998 و پس از پایان تحصیلاتش به گوگل پیوست ولی پله های ترقی را به ترتیب و نه یک شبه، پیمود.

یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین موفقیت های این ایرانی تبار ابداع سیستم تبلیغات گوگل یا Google AdWords می باشد که باعث درآمدزایی بسیار زیادی برای گوگلی ها شده است. ضمن اینکه به پیشرفت و درخشش سالار کمانگر هم کمک شایانی کرده است.

ادامه مطلب
زندگینامه,مدیرعامل,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 15 آبان 1396 ساعت: 11:19