زندگینامه مارتا استوارت – میلیاردر خانه داری در جهان

ساخت وبلاگ
چکیده : زندگینامه مارتا استوارت – میلیاردر خانه داری در جهان لطفا به این مطلب رای دهید [رای ها : 14 امتیا... با عنوان : زندگینامه مارتا استوارت – میلیاردر خانه داری در جهان بخوانید :

زندگینامه مارتا استوارت – میلیاردر خانه داری در جهان

آشپزی مارتا استوارت,زندگینامه مارتا استوارت,سرگذشت مارتا استوارت
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 14 امتیاز : 3.8]

بیوگرافی مارتا استوارت

در سرگذشت مارتا استوارت این چنین آمده که در سوم اوت سال 1941 مارتا کستیرا در نیوجرسی دیده به جهان گشود. مارتا استوارت اولین دختر خانواده بود. خانواده ی متوسطی که اصلیت شان لهستانی بود. هنگامی که مارتا استوارت به دنیا آمد، به همراه پدر، مادر و برادر بزرگش در یک آپارتمان بسیار کوچک زندگی می کردند، اما اندکی بعد با به دنیا آمدن دیگر فرزندان خانواده، تصمیم بر آن گرفتند تا خانه ای حیاط دار خریداری نمایند و به آنجا نقل مکان کنند.
چند سال بعد زمانی که تعداد فرزندان خانواده به 6 نفر رسید، قدرت خرید آنها به مراتب کاهش پیدا کرد. مادر مارتا استوارت مجبور شد که علاوه بر آشپزی و دیگر امور خانه، به دوختن لباس برای تک تک اعضای خانواده نیز مشغول شود.
در این میان او مارتا استوارت را کنار خود می نشاند و به او خیاطی و آشپزی آموزش می داد. هر سال زمان برگزاری جشن کریسمس، مارتا و مادرش غذاهای بسیار خوشمزه و کیکی به مراتب زیبا و دلپذیر آماده می کردند. مارتا استوارت همچنین از مادرش روش خشک کردن سبزیجات و میوه ها را به خوبی یاد گرفته بود.

ادامه مطلب
زندگینامه,استوارت,میلیاردر,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : شنبه 4 آذر 1396 ساعت: 12:04