زندگینامه آنگلا مرکل – صدر اعظم آلمان

ساخت وبلاگ
چکیده : زندگینامه آنگلا مرکل – صدر اعظم آلمان لطفا به این مطلب رای دهید [رای ها : 29 امتیاز : 4]       ... با عنوان : زندگینامه آنگلا مرکل – صدر اعظم آلمان بخوانید :

زندگینامه آنگلا مرکل – صدر اعظم آلمان


آنگلا مرکل,بیوگرافی آنگلا مرکل,زندگی نامه آنگلا مرکل
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 29 امتیاز : 4]

      

بیوگرافی آنگلا مرکل – قدرتمندترین زن دنیا

آنگلا مرکل در سال ۱۹۵۴ به عنوان اولین فرزند یک خانواده ی مذهبی در هامبورگ متولد شد. پدر او کشیش مسیحی پروتستان و مادرش دبیر رشته های لاتین و زبان انگلیسی بود. مدت کوتاهی پس از تولد آنگلا مرکل پدر و مادرش آلمان غربی را ترک کردند و برای زندگی به آلمان شرقی رفتند. نام کامل آنگلا مرکل در آن زمان و تا پیش از ازدواج آنگلا دوروتئا کزنر بود. در کودکی آنگلا مرکل از بالا رفتن از پله ها وحشت داشت و در زمان تحصیل در دبیرستان همیشه شاگرد اول بود. او در جوانی آرزو داشت روزی معلم شود ولی این آرزو توسط دولت کمونیست آلمان شرقی بر باد رفت.

پدرش هورست کاستنر کارشناس الهیات مذهب پروتستان و فارغ‌التحصیل دانشگاه هایدلبرگ بود. مرکل، هنوز یک ساله نبود که به همراه خانواده‌اش به آلمان شرقی مهاجرت کرد. پدرش در کلیسای پروتستان برلین- براندنبورگ، مسئول شد و بارها جهت شرکت در راه‌اندازی یک رشته ی کلیسایی به تمپلین سفر نمود. مارکوس، برادر آنگلا در سال 1957 و خواهرش ایرنه در 1964 به دنیا آمدند.

آنگلا مرکل,بیوگرافی آنگلا مرکل,زندگی نامه آنگلا مرکل

زندگی نامه آنگلا مرکل – قدرتمندترین زن جهان

آنگلا مرکل، در مدرسه ی پلی تکنیک شهر تمپلین شروع به تحصیل نمود، آنگلا مرکل به عقیده ی معلمین و هم کلاسی ها، در دوران کودکی و نوجوانی کمتر مورد توجه اما دارای روابط اجتماعی خوبی بود. استعداد آنگلا مرکل بیشتر در دروس زبان روسی و ریاضیات، چشمگیر بود. در المپیاد زبان روسی نیز توانست تا سطح بین المللی شرکت کند. آنگلا مرکل به جای جشن های معمول فارغ التحصیلی، در مراسم متبرک کلیسا که مختص ورود جوانان به جامعه مسیحایی است در کلیسای ماریا ماگدالن شهر تمپلین شرکت کرد.

ادامه مطلب
زندگینامه,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 4 آذر 1396 ساعت: 12:04