باور های غلط که باید همین امروز دور بریزیم

ساخت وبلاگ
چکیده : باور های غلط که باید همین امروز دور بریزیم لطفا به این مطلب رای دهید [رای ها : 14 امتیاز : 3.9] ... با عنوان : باور های غلط که باید همین امروز دور بریزیم بخوانید :

باور های غلط که باید همین امروز دور بریزیم


اهداف و آرزوها,باور غلط,باور های غلط
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 14 امتیاز : 3.9]

 

دیگران را می بینیم که خوشحال اند و به همه ی اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کرده اند؟ آیا باور داریم که از قافله عقب مانده و توانایی رسیدن به آرزوهای مان را نداریم؟ آیا می ترسیم که نتوانیم همرنگ جماعت شویم؟ آیا گمان می کنیم در نظر دیگران نامرئی هستیم؟ این ها سؤالاتی است که وقتی احساس می کنیم در زندگی گیر افتادیم باید از خود بپرسیم. باورهای اشتباه معمولاً ما را به سمت یک زندگی هدر رفته هدایت می کنند. با خودمان غریبه می شویم، خودمان را درک نمی کنیم و احساس می کنیم به این دنیا تعلق نداریم. اگر این احساسات برای ما آشناست، پس ما هم احتیاج داریم که این ۳ باور غلط را از زندگی خود حذف کنیم.

اهداف و آرزوها,باور غلط,باور های غلط

1-باید وانمود کنیم که اهمیت می دهیم
آیا رابطه ی عاشقانه ی دوستان مان برای ما مهم است؟ آیا برای ما مهم است که امروز ناخن همکارمان شکسته است؟ آیا به مشکلات همسایه مان اهمیت می دهیم؟ اگر اهمیت نمی دهیم پس وانمود نکنیم. وانمود کردن از ما فردی ضعیف می سازد. هویت ما را می کشد. به جایش به خودمان اهمیت دهیم و کمی برای خود زندگی کنیم.

ادامه مطلب
...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : شنبه 4 آذر 1396 ساعت: 12:04