راههای شاد بودن در محیط کار

ساخت وبلاگ
چکیده : راههای شاد بودن در محیط کار لطفا به این مطلب رای دهید [رای ها : 16 امتیاز : 4.4]    24 روش برای... با عنوان : راههای شاد بودن در محیط کار بخوانید :

کار


راز شاد بودن در محل کار,راههای شاد بودن,روش برای شاد بودن در محل کار
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 16 امتیاز : 4.4]

  

24 روش برای شاد بودن در محل کار

تجربه شادی در محل خیلی راحت نیست. اما هر کاری روشی دارد. اگر قوانین شاد بودن را بدانید به راحتی می توانید در کنار کار و کسب درآمد، شاد و سرحال هم باشید.

1- خود را با دیگران مقایسه نکنیم

هر کسی کار را به گونه ای متفاوت از دیگران شروع و به روش خود هم پیشرفت می کند. این به ما یا هیچ فرد دیگری ارتباطی ندارد که دیگران در مسیر شغل خود به کجا خواهند رسید و نمی توانیم دیگران را با خود مقایسه کنیم. انسان ها همه با هم فرق دارند. در نتیجه، مقایسه خود با دیگران فقط وقت تلف کردن است.

2- نگران مسائلی نباشیم که کنترلی روی آنها نداریم

با اینکه آگاهی داشتن از مسائل پیرامون همچون وضعیت اقتصادی، وضع بازار یا کارهایی که دیگران انجام می دهند، گاهی مهم است اما باید همیشه روی مسائلی که قابل کنترل هستند، همچون افکار و کارهای خود تمرکز کنیم.

3- حد و مرز خو د را بدانیم و حفظ کنیم

هنگامی که تصور می کنیم در دنیا هیچ چیز به اندازه شغلمان مهم نیست، در واقع بخشی از خود را می کُشیم. شغل ما می تواند حریم خشم و ثبات اخلاقی را در ما از بین ببرد.

4- بیش از حد به خود یا تیم خود قول ندهیم

اینکه مشتاق انجام یک کار و به پایان رساندن یک پروژه باشیم بسیار عالیست اما قول ها و تعهداتی که نتوانیم از عهده آنها بر بیاییم را به خود یا گروه کاری خود ندهیم. عدم توجه به تعهدات باعث شکست و ناامیدی می شوند.

ادامه مطلب
...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 24 دی 1396 ساعت: 13:57